Publikováno Napsat komentář

Aktivní antioxidant: Aloe Vera Drinking Gel Acai

Aloe vera acai

Euterpe brazilskou možná neznáte, plody rozšířené pod brazilským označením acai určitě ano. Proč jsou pro organismus tak skvělé a proč vyzkoušet LR LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gel Acai?

Co je to acai

Acai je ovoce, přesněji se jedná o plody palmy, která se jmenuje euterpe brazilská, česky také kapustoň brazilská. Doma je tato rostlina hlavně v severních částech Jižní Ameriky.

Z brazilského označení palmy pak přeneseně názvem acai označujeme i bobule. Ty mají pozoruhodné účinky a říká se o nich dokonce, že se jedná o vůbec nejzdravější ovoce naší planety. Bývají také označovány jako superpotravina.

Bobule acai obsahují řadu vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek, jako jsou například flavonoidy. Tradičně je využívá už domorodé obyvatelstvo. To přezdívá ovoci acai dokonce „chléb bohů“. Důvodem je nejen zdravotní efekt, ale také lahodná chuť.

My se nicméně můžeme většinou již setkat s ovocem, které je zpracované v různé formě. Za čerstvého stavu je totiž poměrně křehké a jen obtížně zvládá transport ze své domoviny. Doplňky stravy si však naštěstí své původní účinky zachovávají. Pro zpracování se konkrétně využívá pouze slupka a dužina, semeno se nekonzumuje.

Účinky ovoce acai

Acai je účinným antioxidantem. Významně proto podporuje náš imunitní systém. Dále dokáže toto ovoce přispět ke snížení hladiny cholesterolu, užívá se pro podporu hubnutí, k regeneraci svalů u sportovců a také na posílení sexuální aktivity.

Exotické ovoce má stejně tak blahodárný vliv na trávení. Pokud se vám špatně spí, rovněž si dopřejte tyto lahodné plody. Jestliže máte před sebou náročné období například v práci, vyzkoušejte jako přírodní vzpruhu právě acai, které umí skvěle nastartovat váš mozek.

O přípravku LR LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gel Acai

Přípravek Aloe Vera Drinking Gel Acai obsahuje 85 % Aloe Vera a přídavek šťávy z acai. Ve složení dále najdeme květovaný med a koncentrovanou šťávu z jahod, černého rybízu, jahod, malin a borůvek. Zároveň byl přidán také vitamín C.

Svou lahodnou chutí vás tento nápoj dokonale osvěží v horkých letních dnech. Díky svému přírodnímu složení má současně prospěšný vliv na zdraví. Napomáhá chránit před dehydratací. Pravidelnou konzumací svému organismu zajistíme žádaný přísun tekutin a elektrolytů.

Příznivý vliv antioxidantů představuje doslova elixír mládí. Zpomaluje se tvorba vrásek a kůže je lépe chráněná před negativními vnějšími vlivy, a to včetně slunečního záření. To je v nadměrné míře škodlivé a přispívá k předčasnému stárnutí pokožky. LR LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gel Acai dokáže aktivovat přirozené obranné mechanismy.

Což se projeví nejen navenek, ale také uvnitř v podobě posílení imunity. Fungující imunitní systém je klíčový pro naše pevné zdraví. Díky němu jsme schopni se lépe bránit různým chorobám.

Jak užívat LR LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gel Acai

Důležitá je v užívání zejména pravidelnost. Doporučená frekvence je proto 3x denně 30 ml neboli jednodušeji 3 uzávěry.

Vhodné je konzumovat přípravek před jídlem. Je možno jej podávat samotný, pokud by vám jeho chuť nevyhovovala, tak také ředěný vodou či ovocnou šťávou. Na využitelnost účinných látek to nebude mít vliv.

Ačkoli nebyly zaznamenány žádné negativní účinky, přesto je doporučeno dodržovat výše uvedené dávkování a stanovené množství nepřekračovat. Doplňky stravy také neslouží jako alternativa pestrého stravování a nejsou léčivem. Nemají tedy deklarovaný léčebný efekt. Případné zdravotní problémy proto konzultujte u svého lékaře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.