Publikováno Napsat komentář

Aloe Vera: Rostlina s mnoha blahodárnými účinky

aloe vera gel

Aloe se v dlouhé historii lidstva považovala za rostlinu s blahodárným účinkem na lidský organismus, údajně se měla používat již v 5. tisíciletí před Kristem ve východních zemích okolo Středozemního moře.

Bývala zemřelým z lepších majetkových vrstev dávána do hrobu jako symbol obnovení života a jako zásoba na cestu pro putování do říše mrtvých. Aloe byly přisuzovány výjimečné schopnosti, byla nazývána „rostlinou nesmrtelnosti“, „tichým hojičem“ nebo „zázrakem z pouště“. I proto jsou dlouhá léta prováděny vědecké výzkumy intenzivně se zabývající zkoumáním složení dužnatých listů Aloe Vera (na Wikipedii).

I když je dnes známo přes 300 druhů aloe, největší význam pro všeobecné využití této rostliny má Aloe pravá neboli Aloe Vera Barbadensis Miller. Rostlina pochází zřejmě z jižní Afriky, dnes se však vyskytuje prakticky na celé zeměkouli, všude tam, kde v zimě půda nepromrzá.

Gel tvořící vnitřek listu obsahuje více než 200 dosud známých biologicky aktivních látek. Jde o směs mono a polysacharidů, enzymů, vitaminů, minerálních látek, antioxidantů, esenciálních a neesenciálních aminokyselin a ostatních látek. To, co činí Aloe Vera tak mimořádnou, je zastoupení a přirozená kombinace esenciálních látek, které se vzájemně ve svých účincích podporují.

Řada LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gel
Řada LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gel

Aloe Vera Drinking Gel od společnosti LR Health & Beauty Systems se získává výhradně z listů Aloe Vera Barbadensis Miller, tedy z nejhodnotnějšího druhu aloe. Gel je pak doplněn např. čistým přírodním medem (podle druhu Aloe Vera Drinking Gelu), aby se mírně nahořklá chuť nápoje stala příjemnou. Pečlivost je vůbec tím nejvyšším požadavkem. V každém stadiu výroby je neustále testována čistota a kvalita produktu – prakticky od zasazení až po sklizeň. Potvrzením je pečeť kvality IASC a laboratoře SGS INSTITUT FRESENIUS (LR je jediným prodejce Aloe Vera gelů s touto pečetí).

Konzumace Aloe Vera gelů prokazatelně prospívá vašemu zdraví 

Aloe Vera Gel od LR vás nechá užívat si života plnými doušky: zásobuje, chrání, regeneruje a pomáhá tělu k lepšímu zdraví. Vitamín C obsažený v Aloe Vera Gelech díky tomu unikátnímu spojení přispívá k normální výměně látek a energií, správné funkci imunitního systému a zmírnění únavy a vyčerpání.

Je vhodným doplňkem při obtížích spojených s onemocněními jako například: astma, lupenka, zlomeniny, otevřené rány, prostata, mozková příhoda, rakovina, paradontóza, afty, hemeroidy, diabetes, opary, lupy, suché vlasy a další.  

Proč právě ALOE VERA GEL od společnosti LR Health & Beauty?  

Firma LR pravidelně investuje obrovské finanční prostředky do inovací a právě na výrobu a zpracování Aloe Vera Drinking Gelů má nejmodernější výrobní zařízení v Evropě. Od uvedení tohoto produktu na trh v roce 2002 již společnost prodala přes 61 milionu lahví. Jde tedy o léty prověřeného výrobce se značkou Made in Germany. Firma LR se mimo jiné řadí mezi největší světové producenty výrobků této zázračné rostliny a aktuálně je možné si vybrat celkem z 5 druhů Aloe Vera Drinking Gelů.

Aloe Vera Gel Traditional s medem

Aloe Vera Gel Traditional s medem je odborníkem pro vaše všeobecné zdraví; 90% čistého gelu z listů Aloe Vera, 9% medu a 75% denní dávky vitamínu C zajišťuje přísun živin (dodá důležité účinné látky a podpoří zužitkování živin), ochranu (podpoří imunitní systém) a látkovou výměnu (podpoří energický metabolismus).

Aloe Vera Drinking Gel Broskev

Aloe Vera Drinking Gel Broskev je specialistou na vaše tělesné sebevědomí; 98% čistého gelu z listů Aloe Vera, bez přidaného cukru, 100% denní dávky vitamínu C. Trojnásobné plus pro tělesné sebevědomí díky lehkosti (bez cukru), podpoře energetického metabolismu a látkové výměně (její urychlení).

Aloe Vera Drinking Gel Active Freedom

Aloe Vera Drinking Gel Active Freedom je specialistou pro volnost vašeho pohybu; 88% čistého gelu z listů Aloe Vera, 56% denní dávky vitamínu C a 60% denní dávky vitamínu E. Trojnásobné povzbuzení pro pohybový aparát: pohyblivost (podporuje normální funkci chrupavek), posílení (podporuje normální funkci kostí) a energie (podporuje energetický metabolismus a snižuje únavu).

Aloe Vera Drinking Gel Intense Sivera

Aloe Vera Drinking Gel Intense Sivera je specialistou na vaši vitalitu; 90% čistého gelu z listů Aloe Vera, 7% medu a kopřivový extrakt. Trojnásobná síla pro více vitality: stabilizuje (podporuje normální funkci krevních cév), zásobuje (zásobuje vitamínem C a podporuje vstřebávání železa) a chrání (chrání buňky před oxidačním stresem).

Aloe Vera Drinking Gel Immune Plus

Aloe Vera Drinking Gel Immune Plus je odborníkem na váš imunitní systém; 85% čistého gelu z listů Aloe Vera, 6% šťávy ze zázvoru, 8% medu, citrónová šťáva, 100% doporučené denní dávky vitamínu C a zinku a 82% doporučení denní dávky selenu. Trojnásobné plus pro imunitní systém: posílení (stávající imunitní buňky jsou posíleny), aktivace (imunitní systém je aktivován) a stimulace (je podpořena funkčnost imunitního systému).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.