Publikováno Napsat komentář

Colostrum: První mléko krávy pro zdraví a vitalitu

colostrum

Colostrum je produktem, který je jedním z diamantů společnosti LR. Jedná se o produkt, který je vyráběn z prvního mateřského mléka krávy.

Jedná se o zajímavý doplněk živočišného původu, jež je doplněný o speciální proteiny a růstové faktory. Výroba je založena na mateřském mléce, které je šetrně zpracováno a distribuováno pomocí kapslí nebo tekutého provedení. LR Colostrum využívá přebytky kravského mléka z prvních hodin po porodu.

Nepřímo vázané na imunoglobuliny

Colostrum (na Wikipedii) je nepřímo vázané na imunoglobuliny, které fungují jako strážci organismu. Rozpoznávají viry a slouží jako paměť našeho imunitního systému. Po celý náš život si pamatují každý nepřátelský kontakt a tím se stále zdokonalují a opakovaně mohou rychleji reagovat na negativní podněty. Colostrum je důležitou součástí života.

Častou otázkou našich klientů je to, zdali mohou Colostrum využívat po celý měsíc. Ano, produkt Colostrum se může používat celý měsíc, ale i celý život. Není vázaný na určitý čas nebo časové období.

Hlavní přednosti produktů LR Colostrum

Pro produkty Colostrum od LR LIFETAKT využíváme přirozeně jen přebytky kolostra z prvních hodin, navíc pouze z evropských chovů. Všechny výrobní kroky probíhají kompletně v Německu. Vedle LR kontrol kvality prověřuje každý krok zpracování produktů LR LIFETAKT Colostrum pravidelně SGS Institut Fresenius.

  • Cílová skupina: Muži a ženy všech věkových kategorií.
  • Oblasti použití: Pro všeobecné dobré zdraví a podporu imunity při pravidelném užívání.
  • Certifikáty: Certifikováno SGS INSTITUT FRESENIUS.
  • Doporučené dávkování: 2x denně 1 kapsle, zapijte vodou. Nezapíjejte horkými nápoji.
  • Upozornění: Skladujte v suchu a chladu.
  • Vhodné související produkty: Colostrum Liquid

Složení: 77 % prášku z kravského kolostra (prášek z kravského kolostra, odtučněný), želatina, dělící prostředek (soli hořčíku jedlých mastných kyselin), barvivo (oxid titaničitý).

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnotyVe 100 gV denní dávce (2 kapsle)
Energetická hodnota (kJ/kcal)1 419 / 33514 / 3
Tuky3,9 g< 0,5 g
– z toho nasycené mastné kyseliny2,5 g< 0,1 g
Sacharidy14 g< 0,5 g
– z toho cukr14 g< 0,5 g
Bílkoviny61 g0,6 g
Sůl1,2 g< 0,01 g
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.