Publikováno Napsat komentář

Elixír mládí: LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir

LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir LRKO

Středověcí alchymisté se snažili najít elixír mládí. Moderní věda věnuje podobné úsilí, aby nám pomohla dodat preparáty, které nám zajistí mládí a krásu. Co všechno dokáže LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir?

Jakou roli v organismu plní kolagen

LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir nabízí hned pět účinků v jediném přípravku. Zajistí pružnější pleť, pevnější kontury těla, zdravé a silné vlasy a pevné nehty. Beauty Elixir je tak jedinečným koktejlem krásy, který přispěje k celkovému omlazení.

Za těmito účinky stojí jedinečná kombinace látek. Konkrétně v přípravku najdeme 2,5 g kolagenních peptidů. Kolagen je bílkovinou, která představuje jakousi základní stavební hmotu pro pojivové tkáně. Nachází se například ve svalech, hojně je zastoupen především v kůži.

Zásadní roli sehrává během stárnutí organismu. Takzvaná kolagenová syntéza se totiž s věkem zpomaluje. Pokud je pomalejší než jeho rozpad, už to pocítíme. Organismus viditelně stárne a projevuje se to právě změnou vzhledu kůže, vlasů a nehtů. Kolagen tedy představuje zásadní „doping“ pro naše tělo.

Do dokáže kyselina hyaluronová

Dále přináší Beauty Elixir dávku 50 mg kyseliny hyaluronové. Jedná se o glykosaminoglykan přirozeně se vyskytující v lidském těle.

Typickou vlastností kyseliny hyaluronové je to, že na sebe umí vázat vodu. Má tedy silný hydratační účinek, čehož se hojně využívá v kosmetickém průmyslu. S nadsázkou bychom tak kyselinu hyaluronovou mohli označit za příslovečný svatý grál mnoha omlazujících přípravků.

Další účinné látky v LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir

Jestliže k tomu připočítáme měď, zinek a 9 vitamínů ve vysoké koncentraci, konkrétně vitamín E,dále thiamin, riboflavin, niacin, vitamín B6, biotin, vitamín B12, vitamín C a vitamín A, získáváme účinný přípravek vhodný k doplnění všech látek, které v těle postupně přirozeně ubývají.

Zároveň je možné tento přípravek doporučit nejen jako řešení problémů, ale i jako prevenci. A to díky dalším přírodním látkám v podobě výtažků z aloe vera gelu, červených pomerančů, borůvek,rozchodnice růžové a výtažku ze zeleného čaje. Ne vždy totiž náš organismus má vše, co potřebuje. V optimálním případě bychom se měli vyváženě stravovat, dostatečně spát, nestresovat se a omezit kouření i alkohol.

To ale samozřejmě není vždy zcela možné. Pokud k tomu připočteme vliv okolního prostředí, které je plné nadměrné zátěže v podob znečištění, nejrůznějších chemických prostředků a řady dalších činitelů, je evidentní, že organismus rozhodně nemá vždy vše potřebné k tomu, aby se mohl přirozeným způsobem regenerovat.

Produkt LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir si můžete zakoupit pomocí tohoto odkazu.

Doplnit účinné látky s pomocí přípravku LR LIFETAKT 5in1 Bauty Elixir znamená dodat tělu vyvážený komplex potřebných složek, který je pro něj zároveň adekvátně využitelný. Složení je navíc nejen účinné a zdravé, ale i maximálně přirozené.

Obsahuje Beauty Elixir syntetické přidané látky?

Beauty Elixir se spoléhá pouze na sílu přírody. Je bez umělých barviv a bez přidaných sladidel. Neobsahuje laktózu či lepek.

Jeho užívání je tedy bezpečné a neprovázejí ho žádné nežádoucí účinky. Je však samozřejmě zapotřebí si uvědomit, že se jedná výhradně o doplněk stravy. Není tedy náhradou zdravého životního stylu. A není ani léčivým prostředkem. Proto je nutné zdravotní potíže nebo akutní zhoršení zdravotního stavu konzultovat výhradně s odborným lékařem.

Komu je přípravek určen a jak se užívá

Specifické přírodní složení tohoto doplňku je navrženo přímo pro ženy. Doporučenou denní dávkou je 1 ampule denně. Toto dávkování nepřekračujte. Užívání je velmi snadné díky praktickému balení.Zásluhou příjemné ovocné příchuti se nemusíte navíc obávat ani toho, že by vám Beauty Elixir nechutnal. Produkt LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir si můžete zakoupit pomocí tohoto odkazu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.