Publikováno Napsat komentář

Aloe Vera Spray (sprej) první pomoci vás zachrání

aloe vera sos sprej

LR Aloe Vera Spray první pomoci je užitečným pomocníkem pro každou domácnost. Co všechno umí?

Účinné látky LR Aloe Vera Spreje

Jedná se o univerzální prostředek vhodný pro různé typy ošetření. Obsahuje 83 % gelu z aloe vera. Ve složení tohoto přípravku se objevují i další čistě přírodní složky, a to rostlinného původu. LR Aloe Vera Spray první pomoci obsahuje celkem 12 extraktů, mimo aloe vera například měsíček lékařský, santalové dřevo, řebříček či zázvor.

Má zklidňující a hojivý účinek, aplikovat jej lze přímo vstříknutím, neboť je opatřen praktickou pumpičkou. Široké možnosti využití však u tohoto přírodního spreje dovolují mnohem širší možnosti uplatnění.

Úleva pro kůži i sliznice

Může být použit jako nosní sprej, ale i při bolestech v krku, kdy poslouží na přímé vstřikování nebo jakožto kloktadlo. V případě, že by zejména dětem nevyhovoval tento způsob, doporučuje se vstříknout účinnou látku rovnou do čaje, který umí chuť přípravku naředit. Vhodný je přípravek také při zánětu středního ucha nebo při bolesti zubů.

Lze jej také aplikovat na kůži, například při spáleninách. Hodí se i při ošetřování pokožky postižené kožními chorobami, jako je například akné, podobně také ekzémy, mykózy, ale je vhodný i na opary atd. Ošetřit s ním lze různé pohmožděniny, modřiny, alergické projevy, pokožku podrážděnou holením, případně i štípnutí od hmyzu.

Hydratace i zklidnění s aloe

Sprej má navíc efekt hydratační. Vzhledem k jeho složení lze využít tento přípravek i jako pleťovou vodu v každodenní péči o pokožku. Napomoct může také normalizování stavu vlasové pokožky, což vede ke zlepšení vypadávání vlasů a ke zmírnění tvorby lupů.

Úlevu umí přinést i unaveným očím. Stačí využít prostředek jako obklad. Navlhčené tampóny jednoduše přiložte na oči a nechte chvíli působit.

Vzhledem ke svému šetrnému přírodnímu složení může být tento prostředek použit nejen pro ošetření kůže u lidí i u zvířat. Všestranný sprej proto představuje neocenitelnou pomoc pro celou rodinu a neměl by chybět v žádné domácí lékárničce.

Aloe Vera Spray první pomoci je možné zakoupit pomocí tohoto odkazu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.