> LR MAGAZÍN

Magazín je místem klidu a četby. Zde se dozvíte exkluzivní informace o nabízených produktech a vlivu na zdraví. Máte zde jedinečnou možnost poznat produkty LR.

vita active lr

Vita Active versus úloha v lidském těle > více zde.

Už to není co bývalo. Potravinářský průmysl a potraviny všeobecně nejsou plnohodnotným zdrojem vitamínu. Zem má díky potravinové vandalizaci problém se obnovovat.

colostrum

Mléko krávy pro zdraví a vitalitu > více zde.

Colostrum je produktem, který je jedním z diamantů společnosti LR. Jedná se o produkt, který je vyráběn z prvního mateřského mléka krávy.

Reishi-lr-kapsle

Červená houba nesmrtelnosti > více zde.

Reishi je japonský název pro královnu léčivých hub, která u nás nese pojmenování lesklokorka lesklá, protože její povrch je silně lesklý, jako by byl nalakovaný.

aloe vera gel

Aloe Vera s blahodárnými účinky > více zde.

Aloe se v dlouhé historii lidstva považovala za rostlinu s blahodárným účinkem na lidský organismus, údajně se měla používat již v 5. tisíciletí před Kristem ve východních zemích okolo Středozemního moře.

LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir LRKO

Elixír mládí z Německa > více zde.

Středověcí alchymisté se snažili najít elixír mládí. Moderní věda věnuje podobné úsilí, aby nám pomohla dodat preparáty, které nám zajistí mládí a krásu. Co všechno dokáže LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir?

aloe vera gel

Očista pomocí kvalitního gelu > více zde.

Aloe vera je rostlina známá svými četnými léčivými účinky. Gel je proto součástí mnoha nápojů, což platí také pro Aloe Vera Drinking Gel od LR LIFETAKT. Co všechno umí?

PURE by Guido Maria Kretschmer pro zeny

PURE? Guido Maria Kretschmer > více zde.

Parfém PURE by Guido Maria Kretschmer for women EdP přináší opravdový parfém určený pro opravdové muže i ženy. Jak obě verze voní?

antibakterialni gel na ruce

Hydro-alkoholový sprej na ruce > více zde.

Ochranný hydro-alkoholový sprej na ruce představuje účinnou pomůcku pro hygienu a dezinfekci rukou. Novinka je dostupná také v sérii tří kusů za zvýhodněnou cenu.

Další články v archivu najdete pod tímto odkazem.