Publikováno Napsat komentář

Ochranný hydro-alkoholový sprej na ruce zabije bakterie moderní doby

antibakterialni gel na ruce

Ochranný hydro-alkoholový sprej na ruce představuje účinnou pomůcku pro hygienu a dezinfekci rukou. Novinka je dostupná také v sérii tří kusů za zvýhodněnou cenu.

K čemu slouží ochranný hydro-alkoholový sprej na ruce

Běžně dostupné předměty, jako jsou například kliky, představují doslova ráj pro bakterie. Ty si pak přeneseme na ruce, kde mohou dále přežívat. Rukama si přitom dále saháme například na obličej, čímž dochází k dalšímu šíření. Ačkoli nám od raného věku především rodiče vštěpují, že je potřebné si ruce mýt, pouhé mýdlo a voda k likvidaci všech bakterií rozhodně nemusejí stačit.

Pak přichází ke slovu dezinfekce. Ta je nesmírně důležitá v okamžiku, kdy se pohybujeme ve veliceexponovaném prostředí, kde si často ani nemáme možnost ruce umýt, například během cestování. Ochranný hydro-alkoholový sprej na ruce od LR dokáže efektivně zlikvidovat široké spektrum nežádoucích bakterií.

Jeho složení na bázi alkoholu je vysoce účinné. Celkový podíl alkoholu ve složení dosahuje 75 %.Díky přidanému glycerinu je zároveň tento sprej šetrný pro pokožku. Je dobře snášen a kůži nejen efektivně zbavuje bakterií, ale také ošetřuje a hydratuje. Dobrou snášenlivost si zachovává i při dlouhodobém používání.

Jak se dezinfekční sprej nanáší

Výhodou je především snadná aplikace. Dezinfekční sprej rychle zasychá a nezanechává nepříjemně lepkavý dojem. Oceníte jej tedy jako praktického pomocníka pro každou situaci, kterého se rozhodně v domácí lékárničce vyplatí mít.

Dezinfekce rukou znamená nejen ochranu naší, ale i našeho okolí. Dezinfikovat bychom si ruce měli nejen například po návštěvě toalety, ale také po kýchání či kašlání. Jak na správné nanášení dezinfekčního přípravku? Dbát bychom měli především na dostačující množství. To by mělo pokrýt celý povrch rukou. Jinak nemůže přípravek správně účinkovat. Pečlivě jej rozetřete do veškerých záhybů. Celá procedura by vám měla trvat řádově asi půl minuty.

Ochranný hydro-alkoholový sprej na ruce si můžete zakoupit pomocí tohoto odkazu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.