Publikováno Napsat komentář

Mind Master: Pro další energii a eliminaci stresu

mind master red

Mind Master je prostředek na zlepšení celkové fyzické i duševní kondice. Jak přesně vám pomůže získat ztracenou rovnováhu?

Mind Master slouží pro doplnění energie

Mind Master díky svému složení především pomáhá mírnit důsledky stresu. Ten se významnou měrou podílí na oslabování organismu. Stres vede mimo jiných obtíží ke špatné funkci imunitního systému, poruchám spánku a má celou řadu dalších negativních průvodních jevů.

Oslabený organismus je tak zapotřebí „nastartovat“. A právě to zajistí Mind Master. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které jsou pro tělo prospěšné. Například vitamíny skupiny B, dále vitamín E, železo, selen, gel z aloe vera nebo koenzym Q10. U vitamínů B a E konkrétně pokrývá Mind Master 100 % doporučené denní dávky.

Mind Master bojuje proti oxidačnímu stresu

Mind Master dále zajišťuje ochranu buněk před oxidačním stresem. Oxidační stres znamená, že v organismu dochází k určité nerovnováze. Ta je způsobena přítomností tzv. volných radikálů, což jsou molekuly mající záporný náboj.

Proti těmto látkám naopak bojují tzv. antioxidanty. Jednak neutralizují jejich účinek a jednak dokáží účinně bránit jejich vzniku. Pokud antioxidantů není v organismu dostatek, volné radikály mohou do organismu pronikat a začít napadat jeho buňky. S nadsázkou bychom tak mohli říci, že antioxidanty tvoří jakýsi obranný štít lidského těla.

Mind Master si můžete zakoupit na našem e-shopu pomocí tohoto odkazu – Formula RedFormula Green.

Je-li tento „štít“ oslaben, volné radikály mohou začít svoje škodlivé působení a v tomto okamžiku pak přichází na řadu oxidační stres. Lze se ho samozřejmě zbavit. Často to ale není možné přirozenou cestou, tedy pouze zdravou životosprávou.

I vy se můžete cítit lépe

Právě tehdy přicházejí na řadu doplňky, které mohou pomoci organismu dodat to, co mu aktuálně chybí. Může se tak přirozeně zotavit z oxidačního stresu a my se cítíme lépe. Pravidelné užívání přípravku Mind Master nám tedy zajistí přísun energie a tím i zvýšení fyzické a duševní výkonnosti. Samozřejmě ale i u tohoto přípravku je nutné dbát na to, že jeho užívání nenahrazuje pestrou a nutričně bohatou stravu.

Mind Master lze využít jako doplněk, který může být nápomocný v okamžiku, kdy si procházíme obdobím vyšší zátěže – méně spíme, jsme přepracovaní, nemáme čas si připravovat nutričně vyváženou stravu nebo nestíháme jíst pravidelně.

Jak se Mind Master užívá

Pro pohodlnější užívání byl Mind Master navržen tak, aby stačila pouze 1 denní dávka. Neměli bychom při užívání překročit doporučené množství pro tuto dávku, tedy 80 ml. To odpovídá 8 uzávěrům, není tedy nutno přesně množství odměřovat. Mind Master je však nejen možné užívat dlouhodobě, ale je to pro dostatečný účinek přímo doporučováno.

Užívání je tento doplněk vhodné před jídlem, aby mohlo dojít ke skutečně účinnému vstřebávání veškerých obsažených látek. V případě, že se u vás vyskytne zhoršená snášenlivost však lze upřednostnit i podávání po lehčím jídle. Pokud možno je také na místě zachovat stejnou denní dobu pro užití přípravku.

Je Mind Master bezpečný?

Složení tohoto přípravku je zcela přirozené. Jeho zbarvení způsobuje obsah chlorofylu. Rostlinného původu jsou také obsažené antioxidanty. Což je důvodem charakteristické chuti, která je mírně nahořklá.

Pro obsah přírodních látek lze Mind Master doporučit také těhotným ženám, dále i studentům nebo dětem školního věku. V případě, že by zejména dětem typická chuť nevyhovovala, lze přípravek smíchat s vodou a naředit jej, případně utlumit hořkost nalitím do džusu. Na účinnost Mind Masteru nemá způsob podávání vliv.

Jednotlivé složky si před zpracováním procházejí testováním kvality. Stejně tak hotový přípravek podléhá kontrole. Mohl tak obdržet pečeť kvality společnosti SGS INSTITUT FRESENIUS.

Mind Master si můžete zakoupit na našem e-shopu pomocí tohoto odkazu – Formula RedFormula Green.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnotyVe 100 mlV 80 ml**
Energetická hodnota (kJ/kcal)177 / 42142 / 34
Tuky< 0,5 g< 0,5 g
– z toho nasycené mastné kyseliny0 g0 g
Uhlohydráty10 g8 g
– z toho cukr9,6 g7,7 g
Bílkoviny< 0,5 g< 0,5 g
Sůl0,04 g0,03 g
Vitamín E15 mg (125 %*)12 mg (100 %*)
Thiamin1,4 mg (127 %*)1,1 mg (100 %*)
Kyselina listová 250 µg (125 %*)200 µg (100 %*)
Vitamín B123,1 µg (124 %*)2,5 µg (100 %*)
Železo5,3 mg (38 %*)4,2 mg (30 %*)
Selen35 µg (64 %*)28 µg (51 %*)

1 Vitamín B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální činnosti nervové soustavy. Vitamín B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
2 Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
3 Thiamin a vitamín B12 přispívají k normální psychické činnosti.
4 Železo přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
* Referenční množství pro denní příjem
** Denní dávka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.