Publikováno Napsat komentář

Night Master: Kouzlo sladkého usínání

night master produkt

Spánek má pro náš život zcela zásadní úlohu. Stále více lidí však trpí obtížemi se spánkem. Naštěstí se jich můžete zbavit. Co je Night Master?

Proč je spánek pro lidský organismus zásadní

Night Master je přípravek který nám zajistí snazší usínání, hlubší spánek a po ránu pocit skutečného odpočinku.

Bez spánku lidské tělo nemůže dlouhodobě fungovat. Za nedostačující už přitom vědci označujídokonce to, pokud se nám podaří naspat pouze 6 hodin denně. Dospělý člověk by měl dle nich v průměru spát asi 7,5 hodiny denně.

Nedostatek spánku znatelně zvyšuje riziko řady onemocnění, jako je infarkt nebo cukrovka. Výrazně negativní dopad má špatný spánek i na psychiku. Doslova se za takových okolností mění naše nálada, stáváme se podrážděnými a nervózními. Horší se také schopnost koncentrace a nedostatek spánku může vést i k přibírání na váze.

Night Master: Kouzlo sladkého usínání

Co je L-tryptofan

Hlavní účinnou látkou tohoto přípravku je L-tryptofan. To je aminokyselina, která je nutná pro fungování CNS. Řadíme ji mezi aminokyseliny tzv. proteinogenní, což znamená, že se jedná o látku, kterou organismus používá pro sestavení proteinu. Přirozeně si ji musíme získat ze stravy, označujeme ji tedy jako tzv. esenciální, což znamená, že tělo si ji samo nevyrobí.

Někdy se jí také s nadsázkou přezdívá přírodní antidepresivum nebo aminokyselina dobré nálady. Tělo s její pomocí totiž vyrábí serotonin alias hormon dobré nálady. A nejen ten, taktéž se tato aminokyselina podílí na tvorbě melatoninu. Ten bývá označován také jako spánkový hormon.

Hormony, kouzlo sladkého usínání

Pokud je ho v organismu málo, špatně se nám usíná a po probuzení vstáváme velmi unavení. Přirozeně ho tělo produkuje, když není dostatek světla. Jedná se o přirozený mechanismus, který tělu vydává, zjednodušeně řečeno, pokyn k tomu, že je nejvyšší čas jít spát. Ne vždy ovšem tento proces v těle funguje optimálně.

Zásadně si jej poškozujeme především my sami. Doslova zhoubný vliv na kvalitní usínání má totiž především tzv. modré světlo. To produkují moderní technologická zařízení, jako jsou mobilní telefony nebo počítače. Pokud jste tedy zvyklí ještě před spaním dohánět pracovní resty nebo třeba surfovat po sociálních sítích, může být tedy modré světlo příčinou toho, že večer nemůžete usnout.

Night Master, přírodní podpora pro váš spánek

Právě Night Master může tento problém napravit, protože dokáže dodat organismu tuto aminokyselinu, jejíž přísun se doporučuje zvýšit právě při problémech s usínáním.

Kromě L-tryptofanu obsahuje i další přirozené látky jako chmelový výtažek, výtažek ze šafránu nebo aloe, které přispívají ke zklidnění a mají regenerační účinky. Rovněž pomáhá tělu doplnit důležité vitamíny a minerály, hlavně vitamíny skupiny B a zinek a hořčík.

Night Master si můžete na našem e-shopu koupit pod tímto odkazem.

Složení je tedy čistě přírodní. Jedná se o doplněk stravy, nikoli o lék. Proto je tento preparát zcela nenávykový a absolutně bezpečný. Přesto je nutné samozřejmě upozornit, že není univerzálním řešením v případě, že vedeme celkově nezdravý životní styl, případně trpíme dlouhodobými problémy se spánkem.

Night Master neobsahuje lepek
Night Master neobsahuje lepek

Jsou-li vaše potíže dlouhotrvající a výrazné nebo se dokonce zhoršují, je pochopitelně na místě konzultovat svůj zdravotní stav v první řadě s lékařem.

Jak Night Master užívat

Přípravek má formu prášku, který je zabalen do sáčků. Doporučenou denní dávkou je jeden sáček. Ten je zapotřebí rozmíchat ve 100 ml vody a vypít, a to cca 30 minut před spánkem. Může se užívat dlouhodobě.

Night Master si můžete na našem e-shopu koupit pod tímto odkazem.

Přípravek by neměl být podáván malým dětem, dále je nevhodný pro mladistvé a těhotné a kojící ženy. O vhodnosti užívání tohoto přípravku byste se měli poradit se svým lékařem také za předpokladu, že vám byla předepsána antidepresiva. Zapotřebí je dodržovat i stanovenou denní dávku. Přestože je přípravek vzhledem ke svému složení bezpečný, předávkování se může projevit nežádoucími účinky.

Referenční hodnoty příjmu

 V 1 sáčkuRHP*
L-tryptofan250 mg**
Výtažek ze šafránu30 mg**
Výtažek z chmele25 mg**
Prášek z Aloe Vera13 mg**
Thiamin (vitamín B1)1,1 mg100 %
Niacin (vitamín B3)16 mg100 %
Vitamín B61,4 mg100 %
Vitamín B122,5 µg100 %
Hořčík250 mg67 %
Zinek6,5 mg65 %

* Referenční hodnota příjmu (RHP)
** Referencní hodnota príjmu není stanovena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.