O LR HEALTH & BEAUTY

Společnost LR Health & Beauty Systems se již po dlouhá léta zaobírá prodejem produktů z oblasti zdraví a výživy, krásy a péče o tělo. Firma byla založena v německém Ahlenu roku 1985 a dnes je jednou z nejúspěšnějších firem přímého prodeje v Evropě a celkově působí ve 28 zemích světa. Od založení trvalo 8 let, než byla v roce 1993 přivedena Ing. Alešem Buksou (uznávaným odborníkem v oblasti MLM) i do České republiky a od ledna 1997 vedl Ing. Aleš Buksa i pobočku na Slovensku.

Valnou většinu výroby produktů uskutečňuje ve svém německém sídle pod značkou „Made in Germany„, což je ve světě považováno za nejvyšší kvalitu. Tuto vynikající kvalitu dokládají i certifikáty IASC, SGS INSTITUT FRESENIUS GMBH či DERMATEST.

Certifikace IASC, SGS INSTITUT FRESENIUS GMBH či DERMATEST
Certifikace IASC, SGS INSTITUT FRESENIUS GMBH či DERMATEST
  • Pečeť IASC zaručuje vysokou úroveň kvality a čistoty Aloe Vera. IASC je symbol, který garantuje skutečnou hodnotu. Sama společnost prošla přísnou a odbornou kontrolou. Čistota a kvalita Aloe Vera byla vědecky validována a certifikována nezávislou skupinou odborníků.
  • SGS INSTITUT FRESENIUS GMBH nekompromisně dohlíží na bezpečnost, zdravotní nezávadnost, kvalitu a čistotu produktů. Prioritou číslo jedna je pro něj ochrana spotřebitelů.
  • LR Health & Beauty Systems přizpůsobuje své produkty všem typům pleti. Certifikát Dermatest byl udělen celé řadě výrobků, např. Powerlift pleťovému krému, produktovým řadám Nanogold, Serox, Beauty Diamonds, Microsilver Plus, ale i veškerým kosmetickým produktům z Aloe Vera.

Mimo inovativního moderního výrobního zařízení a certifikací společnost LR Health & Beauty spolupracuje s nejlepšími odborníky na světě a je pro ní důležitá i společenská odpovědnost (výrobky nejsou testovány na zvířatech, nadace LR Global Kids Fund a další). To vše zapadá do cíle firmy „MORE QUALITY FOR YOUR LIFE“ – jednoduše po všech stránkách vyšší kvalitu života pro každého.

LR HEALTH & BEAUTY firma
Sídlo LR HEALTH & BEAUTY

Produkty pro zdraví

Zdravá a kvalitní strava je nesmírně důležitá pro správné fungování těla. Avšak sama o sobě nestačí, je třeba ji podpořit doplňky stravy, které se postarají o ještě lepší fyzickou a psychickou kondici. Říká se, že zdraví je štěstí. Ale jak zůstat zdravý? Firma se zaměřila právě na tuto oblast.

LR LIFETAKT kombinuje prvotřídní doplňky stravy pro individuální řešení přizpůsobené vašim osobním potřebám v každé fázi života, ať už procházíte stresovým obdobím, bojujete s nedostatkem času nebo potřebujete shodit pár kilo.

Produkty pro krásu

U firmy LR Health & Beauty se zdraví a krása snoubí také v kosmetických produktech v prvotřídní kvalitě, které zvýrazní váš přirozený půvab, ale současně, a to především, o vaše tělo a pleť profesionálně pečují – LR ALOE VIA.

Kosmetické přípravky často slibují zázraky ze přehnané ceny. Kvalita ale nespočívá v ceně. Nejdražší produkty známe většinou z reklam a díky tomu například za krém průměrné kvality zaplatíte dvojnásobek. LR má ke svým zákazníkům odlišný přístup a tak výrobky v masových reklamách nenajdete. Ušetřené peníze raději investuje do kvality a inovace. Veškeré produkty vznikají ve spolupráci s dermatology a jsou na přírodní bázi (bez parabenů, konzervantů a bez parfemace).

Parfémy

Třetí a také velmi oblíbenou produktovou řadou jsou LR PARFÉMY. Ukazatel kvalitního parfému nespočívá v přívlastku levný, značkový nebo luxusní, podstatou je především obsah vonných olejů a kompozice vonných složek.

Firma vyvíjí své inovativní vůně ve spolupráci s výrobci parfémů a parfuméristy výhradně na centrále v německém Ahlenu a dbá na vysokou koncentraci parfémových olejů. Na trhu se setkáte s parfémy Eau de Parfum obsahující 10-14% vonných olejů. LR Eau de Parfum se pyšní 12-25% podílem parfémových olejů. Snášenlivost pokožky je navíc dermatologicky testována.

Společnost LR nabízí 3 skupiny parfémů v různé cenové úrovni – parfémy celebrit, designové vůně a LR Classics. Díky tomu dokáže uspokojit každého zákazníka. Vlastní a velmi osobní parfémy celebrit vytvářejí v úzké spolupráci s LR mezinárodní hvězdy v oblasti filmu, designu a módy jako je např. Bruce Willis (každoročně se prodá přes 1,5 milionu kusů těchto parfémů) nebo Guido Maria Kretschmer.