LIFETAKT: 5in1 Beauty Elixir Série (3 ks)

9 309 

LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir splní všech 5 přání najednou: mladistvý vzhled, bezvadná pleť, pevné tělo, vitální vlasy a silné nehty. Obsah: 3 balení (30 x 25 ml).

Skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: 81033-99 Kategorie: Štítky: , Brand:

Popis

LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir Série (3 ks)

Pomocí jedné dávky denně aktivuje v těle jedinečný dvojitý komplex procesů působících do hloubky pro krásu a preventivní ochranu před hlavními příčinami stárnutí – pro mladistvou krásu od hlavy až k patě v každém věku.

Mladistvě krásná? Zcela bez obalu? V každém věku?

Přirozený a zdravý vzhled je ideálem krásy číslo 1. Prokazatelně je zásadní vyvážený přísun živin. Protože si však tělo s přibývajícím věkem tyto látky již nedokáže vytvářet a zužitkovat v dostatečném množství, roste tak odpovídajícím způsobem poptávka po účinné „stravě pro krásu“.

Také v mladém věku je tato kombinace výživy a kosmetiky vyžadována: Neboť řádný přísun živin a ochrana proti nepříznivým vlivům životního prostředí zajistí přirozenou krásu, která vytrvá.

Revoluční LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir propůjčí mladistvou krásu zevnitř pomocí jediné dávky denně1-5. Inovativní dvojitý komplex působí do hloubky, obsahuje nejdůležitější látky pro krásu z vědy a přírody a splní tak jedinečným způsobem oněch pět největším přání pro krásu 1-5: mladistvý vzhled, dokonalou pleť, pevné tělo, vitální vlasy a silné nehty.

Denní dávka „krásy“ jako panák na cestu je nejen účinná, ale navíc zdravá a přirozená. Elixír s příchutí čerstvého ovoce využívá síly přírody a obejde se bez sladidel, umělých barviv, laktózy a lepku.

Jedinečný na trhu: dvojitý komplex

COMPLEX Active
Aktivní komplex aktivuje procesy pro krásu a bojuje proti projevům stárnutí1-5. Sjednocuje nejznámější a nejdůležitější obsahové látky pro krásu v nejvyšší koncentraci:

  • 2,5 g kolagenních peptidů
  • 50 mg kyseliny hyaluronové
  • Cenná měď
  • Účinný zinek
  • 9 vitamínů ve vysoké koncentraci: 100 % vitamínu E, thiaminu, riboflavinu, niacinu, vitamínu B6, biotinu, vitamínu B12, vitamínu C v denní dávce a 75 % vitamínu A v denní dávce

COMPLEX Preventive
Preventivní komplex chrání zevnitř před vlivy životního prostředí a oddaluje projevy stárnutí. Spojuje nejdůležitější obsahové látky díky síle přírody:

  • 20 % Aloe Vera Gelu
  • Výtažek z červených pomerančů
  • Výtažek z borůvek
  • Výtažek z rozchodnice růžové
  • Výtažek ze zeleného čaje

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „LIFETAKT: 5in1 Beauty Elixir Série (3 ks)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.