LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir (COMPLEX Active) (3 balení)

9 309 

3 balení revolučního LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir splní všech 5 přání najednou: mladistvý vzhled, bezvadná pleť, pevné tělo, vitální vlasy a silné nehty.

Skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: 81033-99 Kategorie: Štítky: , Brand:

Popis

LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir (COMPLEX Active) (3 balení)

Pomocí jedné dávky denně aktivuje v těle jedinečný dvojitý komplex procesů působících do hloubky pro krásu a preventivní ochranu před hlavními příčinami stárnutí – pro mladistvou krásu od hlavy až k patě v každém věku.

Mladistvě krásná? Zcela bez obalu? V každém věku?

Přirozený a zdravý vzhled je ideálem krásy číslo 1. Prokazatelně je zásadní vyvážený přísun živin. Protože si však tělo s přibývajícím věkem tyto látky již nedokáže vytvářet a zužitkovat v dostatečném množství, roste tak odpovídajícím způsobem poptávka po účinné „stravě pro krásu“.

Také v mladém věku je tato kombinace výživy a kosmetiky vyžadována: Neboť řádný přísun živin a ochrana proti nepříznivým vlivům životního prostředí zajistí přirozenou krásu, která vytrvá.

Revoluční LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir propůjčí mladistvou krásu zevnitř pomocí jediné dávky denně1-5. Inovativní dvojitý komplex působí do hloubky, obsahuje nejdůležitější látky pro krásu z vědy a přírody a splní tak jedinečným způsobem oněch pět největším přání pro krásu 1-5: mladistvý vzhled, dokonalou pleť, pevné tělo, vitální vlasy a silné nehty.

Denní dávka „krásy“ jako panák na cestu je nejen účinná, ale navíc zdravá a přirozená. Elixír s příchutí čerstvého ovoce využívá síly přírody a obejde se bez sladidel, umělých barviv, laktózy a lepku.

Jedinečný na trhu: dvojitý komplex

COMPLEX Active
Aktivní komplex aktivuje procesy pro krásu a bojuje proti projevům stárnutí1-5. Sjednocuje nejznámější a nejdůležitější obsahové látky pro krásu v nejvyšší koncentraci:

  • 2,5 g kolagenních peptidů
  • 50 mg kyseliny hyaluronové
  • Cenná měď
  • Účinný zinek
  • 9 vitamínů ve vysoké koncentraci: 100 % vitamínu E, thiaminu, riboflavinu, niacinu, vitamínu B6, biotinu, vitamínu B12, vitamínu C v denní dávce a 75 % vitamínu A v denní dávce

COMPLEX Preventive
Preventivní komplex chrání zevnitř před vlivy životního prostředí a oddaluje projevy stárnutí. Spojuje nejdůležitější obsahové látky díky síle přírody:

  • 20 % Aloe Vera Gelu
  • Výtažek z červených pomerančů
  • Výtažek z borůvek
  • Výtažek z rozchodnice růžové
  • Výtažek ze zeleného čaje

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir (COMPLEX Active) (3 balení)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *