Popis
LIFETAKT: Aloe Vera Drinking Gel (Immune Plus)
V porovnání s Aloe Vera Drinking Gelem Traditional s medem obsahuje Immune Plus navíc 6 posilovačů imunity: zázvor, citron, med, vitamin C, zinek a selen. Immune Plus je tak skutečným odborníkem na imunitní systém a komplexním posílením tělu vlastního imunitního systému.
Vysoká kvalita je potvrzena nezávislými instituty, jako je SGS Institut Fresenius a IASC. Neobsahuje umělá barviva a aloin*.
TROJNÁSOBNÉ PLUS PRO VÁŠ IMUNITNÍ SYSTÉM
+ POSÍLENÍ: díky zázvoru, medu a selenu budou existující buňky posíleny3
+ AKTIVACE: aktivuje se produkce nových buněk1,3
+ STIMULACE: díky vitamínu C obsaženému v zázvoru a citronu může imunitní systém reagovat rychleji3
Cílová skupina
Ženy a muži, kteří chtějí posílit tělu vlastní imunitní systém, dlouhodobě nebo sezónně. Vhodný je zejména pro osoby, které jsou pravidelně vystavovány nepříznivému počasí nebo přicházejí do kontaktu s mnoha lidmi.
Oblasti použití
- pro normální tvorbu kolagenu1
- pro normální funkci kostí1
- pro normální funkci chrupavek1
- pro normální energetický metabolismus1
- pro normální činnost nervového soustavy2
Doporučené dávkování: 3x denně 30 ml (odpovídá 3 uzavíracím víčkům), nejlépe před jídlem (v případě potřeby smíchejte s vodou nebo ovocnou šťávou). Před použitím protřepejte. Po otevření skladujte v lednici a postupně spotřebujte.
Upozornění: nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy, která je spolu se zdravým životním stylem důležitá. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.
Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.