PURE by Guido Maria Kretschmer Parfémovaná série

2 726 

Série okouzlujících parfémů pro muže a ženy navržených Guido Maria Kretschmerem. Zvolené vůně uveďte v popisku objednávky. Obsah: 50 ml.

Skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: 30550 Kategorie: Štítky: , , , Brand:

Popis

PURE by Guido Maria Kretschmer Parfémovaná série

Buď opravdová. Buď přirozený. Buďte sami sebou – to je vzkaz od Guido Maria Kretschmera! Tento sympatický designér podle něj žije a fascinuje lidi svou pozitivní energií a radostí ze života. Proto vytvořil Guido opravdu pohodovou vůni, která v každém denním okamžiku doprovází a inspiruje, abyste byli jednoduše sami sebou.

Typický Guido: K vůni existuje stylové příslušenství – plátěný sáček nejenže dobře vypadá, ale je také velmi praktický. Zde nacházejí své místo a svůj pořádek nejdůležitější věci pro krásu, sluneční brýle a smartphone. Kompozice vůní ze šafránu, dřeva guajaku a ambry.

Použití: Pro nejlepší účinek nanášejte parfém dvakrát až třikrát denně na místa, kde cítíte puls: vnitřní stranu zápěstí, loketních jamek, na krk, pod ušní lalůčky, nebo do kolenních jamek. Jestliže vaše pokožka reaguje na parfém citlivě, nastříkejte vůni na kapesník, do kabelky, do vlasů či na vnitřní stranu oblečení.

Vůni do pokožky nevtírejte, nechte ji přirozeně zaschnout, aniž byste se jí dotýkali a vůni tak rozbíjeli.

Podle nálady a k různým příležitostem volte odlišné vůně. Jiné vůně se hodí během dne a odlišné parfémy používejte k večerním a slavnostním účelům. V horkém letním počasí můžete dosáhnout příjemného chladivého osvěžení, pokud parfém uložíte do chladničky. Parfémy vždy uchovávejte na suchém a chladném místě s konstantní teplotou.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „PURE by Guido Maria Kretschmer Parfémovaná série“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.