ZEITGARD: Blue Light Defender

1 415 

Produkt Blue Light Defender odráží modré světlo. Modré světlo se odráží díky barevnému pigmentu v extraktu ze spiruliny. Obsah: 30 ml.

Skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: 71060-1 Kategorie: Štítky: , Brand:

Popis

ZEITGARD: Blue Light Defender

  • LR ZEITGARD BLUE LIGHT DEFENDER ODRÁŽÍ MODRÉ SVĚTLO: Modré světlo se odráží díky barevnému pigmentu v extraktu ze spiruliny.
  • POHLCUJE VOLNÉ RADIKÁLY: Extrakt z modrého lotosu působí antioxidačně jako pohlcovač radikálů.
  • OPRAVUJE POKOŽKU: Speciální enzym v extraktu ze Spiruliny opravuje již vzniklá buněčná poškození.

24/7 online? Stále před obrazovkou? Modré světlo vycházející z chytrých telefonů, tabletů, notebooků, TV a jiných obrazovek, způsobuje předčasné stárnutí pleti. Modré světelné paprsky pronikají hluboko do nejspodnějších vrstev pokožky, čímž se tvoří vysoký počet volných radikálů. Vzniká oxidační stres, který pleť zatěžuje: známky stárnutí jako vrásky a pigmentové skvrny budou viditelné znatelně dříve.  Tento účinek se nazývá „Digitální stárnutí“.

LR má prvotřídní řešení proti digitálnímu stárnutí!

Látky obsažené v ZEITGARD Blue Light Defender jsou modrým světlem aktivovány a chrání pokožku aktivně a preventivně před negativními účinky modrého světla – a to s jedinečným trojnásobným účinkem. Tím chytré sérum chrání před stárnutím a podrážděním pleti, zmenšuje existující vrásky a zajistí mladistvě zářivý vzhled pleti.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ZEITGARD: Blue Light Defender“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.