Publikováno Napsat komentář

Očista pomocí gelu: Aloe Vera Drinking Gel Broskev

aloe vera gel

Aloe vera je rostlina známá svými četnými léčivými účinky. Gel je proto součástí mnoha nápojů, což platí také pro Aloe Vera Drinking Gel od LR LIFETAKT. Co všechno umí?

Aloe vera, zelený zázrak

Gel se ukrývá uvnitř listů, nutný je proto, aby rostlina přežila v náročných a nehostinných podmínkách. Z hlediska botanického si tak mnoho lidí myslí, že se jedná o příbuzného kaktusů, aloe však patří do čeledi liliovitých.

Pro lidský organismus má řadu příznivých účinků. Využívali je už staří Egypťané, předpokládá se, že jejich historie je dlouhá už více než 3000 let. Od Egypťanů toto přírodní kouzlo následně převzali Římané. A zelené dědictví se nám uchovalo až do moderní doby. 

Gel lze užívat vnějškově pro kosmetické ošetření, ale také vnitřně. Vzhledem k tomu, že je aloe nenáročnou pokojovou rostlinou, řada lidí ji má doma. Domácí zpracování gelu za účelem jeho konzumování je však do určité míry riskantní. Pokud se vám podaří k léčivému gelu přidat i latexovou vrstvu, můžete se dočkat projímavých účinků.

Bezpečnější volbou tak bezesporu je pořídit si již zpracovaný gel. A pozor, mělo by se jednat o nápoj, který skutečně gel obsahuje. Tedy nikoli pouze s příchutí aloe.

Co dokáže Aloe Vera Drinking Gel

Aloe Vera Driking Gel obsahuje pouze výtažek gelu z listů Aloe Vera. Celkové složení tvoří 98 % tohoto gelu. Ostatní podíl tvoří vitamín C3. Nápoj pokrývá spotřebu doporučené denní dávky tohoto vitamínu. 

Neobsahuje žádný přidaný cukr, nicméně produkt obsahuje přirozený podíl cukru, jež je přímou součástí aloe vera. Produkt je díky tomuto složení vhodný pro diabetiky nebo pro osoby, které si potřebují hlídat konstantní hladinu cukru v krvi.

Aloe Vera Drinking Gel je určen pro normální funkci cév a stavbu kostí. Příznivý vliv má také na kostní chrupavky, zuby a dásně. Dokáže také zlepšit stav pokožky. Dále pomáhá vyrovnávatenergetický metabolismus. Normalizuje činnost nervové soustavy a podílí se na celkové podpoře imunitního systému.

Při výrobě tohoto nápoje dochází k maximálně šetrnému zpracování výchozí suroviny. Díky tomu lze ve výsledném produktu zachovat více než 200 účinných látek ve vzájemně vyváženém poměru.Patří mezi ně například enzymy, saponiny nebo bioflavonoidy.

Jak se Aloe Vera Drinking Gel užívá

Doporučené dávkování tohoto doplňku je 3x denně po 30 ml. Nejvhodnější je podávání před jídlem. Samotná aloe je typicky velmi hořká, proto se zpravidla již při zpracování gelu přistupuje k jeho dochucení. V tomto případě byla zvolena broskvová příchuť. Aroma je čistě přírodní.

Pokud vám přesto chuťově přípravek nevyhovuje, je možné jej naředit vodou nebo smíchat s ovocnou šťávou. Způsob podávání nemá vliv na jeho účinnost. Produkt Aloe Vera Drinking Gel Broskev si můžete zakoupit pomocí tohoto odkazu.

Aloe Vera Drinking Gel je určen pro muže i ženy nezávisle na věku. Vyhněte se pouze podání tohoto doplňku dětem do věku 3 let. Doporučené denní dávkování není vhodné překračovat. Současně je nutné mít při užívání tohoto přípravku na paměti, že se jedná o doplněk stravy. 

Nemůže tedy sloužit coby alternativa pestrého a vyváženého jídelníčku a celkově zdravého životního stylu. Vážné problémy, které neustupují nebo se dokonce zhoršují, byste měli neprodleně konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.

Je přípravek bezpečný?

Složení je zcela přirozené, užívání přípravku je proto absolutně bezpečné. Délka pro užívání oficiálně stanovena není, někteří odborníci nicméně doporučují užívání po cca 2 až 3 týdnech přerušit na zhruba 2 týdny. Poté můžete v podávání přípravku pokračovat. Žádné nežádoucí účinky by vám hrozit neměly.

Vysokou kvalitu zpracování vstupních surovin i samotného produktu dokládají ověření SGS Institut Fresenius a certifikáty IASC. Produkt Aloe Vera Drinking Gel Broskev si můžete zakoupit pomocí tohoto odkazu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.