Publikováno Napsat komentář

Pro muže i ženu: PURE by Guido Maria Kretschmer

PURE by Guido Maria Kretschmer pro zeny

Parfém PURE by Guido Maria Kretschmer for women EdP přináší opravdový parfém určený pro opravdové muže i ženy. Jak obě verze voní?

Kdo je Guido Maria Kretschmer

Guido Maria Kretschmer je německý módní návrhář. V roce 1965 se narodil ve městě Münster. Původně to vypadalo, že se stane lékařem. Studia medicíny však nakonec po krátkém čase zanechal, zlákán světem designu. Už v roce 1987 založil svou vlastní módní značku.

Celosvětově uznávaný tvůrce se věnuje dámské i pánské módě. Logickým pokračováním této činnosti se tak stalo i navrhování vlastních parfémů. Ty doladí osobnost svého nositele stejným způsobem jako oblečení.

Jak voní PURE by Guido Maria Kretschmer for women

Vůně představuje pro řadu žen nepostradatelný doplněk. Nelze přitom říct, že by se mělo jednat o doplněk módní. Naopak vůně definuje naše já a naši osobnost a najdeme-li ten pravý parfém, můžeme mu zůstat věrní dokonce celý život. Parfém se rozhodně v čase nemění tak, jako jiné trendy doplňky. Dokonale padnoucí vůně je doslova naší druhou kůží.

Parfémy PURE by Guido Maria Kretschmer je možno zakoupit na našem e-shopu zde – pro ženypro muže.

Vaším osobitým parfémem se může stát právě Vůně PURE by Guido Maria Kretschmer. Základní tóny tohoto produktu tvoří citrusy se švestkou. Srdcem vůně PURE je jasmín a broskev. Ty doplňuje ambra a cedrové dřevo.

Touto parfémovou kompozicí vysílá Guido Mario Kretschmer jasný vzkaz: Nebojte se být samy sebou.

Parfém pro ženy je dokonale univerzální na každodenní nošení. Vyzařuje pozitivní energii a dodá vám sebevědomí pro překonávání všech drobných i větších výzev, které nás v běžném životě provázejí.

Jaká je PURE by Guido Maria Kretschmer for men

Mužským protějškem PURE by Guido Maria Kretschmer for women je alternativa for men navržená pro moderního sebevědomého muže.

Základními složkami v tomto případě jsou santalové dřevo a ambra. Srdce parfému tvoří hřebíček a guajakové dřevo. Doplňuje je šafrán a růže.

Tato vůně je přesně taková jako její tvůrce. Plná energie, nadšení a radosti ze života. Inspirativní parfém lze nosit k mnoha různým příležitostem a může se stát vaším každodenním průvodcem. Celkové vyznění je dokonale přirozené a umožní všem mužům odhalit svou pravou podstatu. Zaujměte své okolí jedinečnou silou osobnosti.

Jak parfém aplikovat

Správně se parfém určitě nestříká na oblečení. Látky v něm obsažené totiž tkaninám příliš neprospívají. Patří na místa, v nichž pulzuje krev, tedy například na ušní lalůčky, ale také do loketních jamek, na krk či na vnitřní stranu zápěstí. A pozor, parfém se při aplikaci do kůže nijak nevtírá, nechává se zaschnout zcela volně.

Tento způsob aplikace zajistí postupné rozvolňování vůně, která by měla vydržet dlouhodobě. V případě, že tomu tak není, lze parfém nastříkat také opakovaně. Samozřejmě bychom to ale neměli přehánět.

Pamatujte si jednoduché pravidlo, že pokud výrazně cítíte parfém z pokožky již vy jakožto nositel, znamená to, že jste překročili hranici přiměřeného množství. Pro okolí množství vůně, které vás obestírá, již nemusí být přijatelné. To je i důvodem, proč vyprat oblečení, které máte po aplikaci parfému na sobě. Vůně na něm ulpí a příští aplikace by jen zbytečně přebíjela původní tóny.

Pokud zjistíte, že vaše pokožka s parfémem reaguje, jelikož je příliš citlivá, upřednostněte aplikaci například do vlasů.

I parfém vyžaduje péči

Použitím to u parfémů ani zdaleka nekončí. Oobecně patří mezi mimořádně trvanlivé kosmetické produkty schopné vydržet po dlouhou dobu. Že s oblíbeným flakónem zacházíte hospodárně a šetříte si ho na sváteční příležitosti je tedy v pořádku.

Máte-li své oblíbence pyšně vystaveny na poličce v koupelně, to už tak správná volba není. Hlavním „nepřítelem“ parfémů je totiž teplo a světlo. Nejlépe je parfému v krabičce nebo v uzavřené skříňce. Parfémy PURE by Guido Maria Kretschmer je možno zakoupit na našem e-shopu zde – pro ženypro muže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.